E-mail:
Heslo:

Zadajte e-mailovú adresu pre váš účet, na ktorú dostanete e-mail s pokynmi na zmenu hesla.


Váš e-mail:

Zapomenuté heslo.

Na Vaši e-mailovou adresu byly úspěšně odeslány přihlašovací údaje.

Travertin BLUE SKY RF73 mozaika kamenný obklad

Oživte svůj prostor s naší kamennou travertinovou mozaikou, ideální pro vnitřní i vnější aplikace! S odolností vůči povětrnostním vlivům a vnějším podmínkám je naše travertinová mozaika skvělou volbou pro fasády domu, terasy ale také obývací pokoje, koupelny a další oblasti. Transformujte své prostředí s naší kamennou travertinovou mozaikou a užívejte si spojení s přírodou ve svém domově!

Použití:

obklad na zeď, obklad na zeď do exteriéru, obklad do kuchyně, kamenný obklad, obklad na sokl domu, obklad na krb, fasádní obklad, obklad na dům, obklad na fasádu, obklad na plot, obkladový kámen, vnější obklad, kamenný obklad kolem oken, dekorační obklad, obklad do interiéru, obklad do obývacího pokoje, obklad do koupelny, obklad do ložnice, obklad do exteriéru, obklad na terasu, vnější obklady z kamene, obklad rohů, rock face, skalní obklad, kamenná mozaika, travertin

Názov
Produkt
Barva
Tloušťka v cm
Měrná jednotka
*POUZE NA OBJEDNÁVKU
Hmotnost MJ v kg
Cena s DPH / MJ
S42551573
Travertin BLUE SKY RF73 mozaika kamenný obklad
Produkt:
Obklad
Barva:
Modro šedá
Tloušťka v cm:
2-3
Měrná jednotka:
m2
*POUZE NA OBJEDNÁVKU:
*POUZE NA OBJEDNÁVKU
Hmotnost MJ v kg:
60
 
2 254,00
bez DPH 1 878,33 Kč
Koupit

Zeptejte se

725 390 533

Naše travertinová mozaika přináší do vašeho interiéru či exteriéru jedinečný kousek přírody, který se vyznačuje krásnými vzory a texturami. Ideální na fasádu domu či do koupelny, obývacího pokoje, haly nebo kuchyně tato mozaika poskytuje nejen vizuální atraktivitu, ale také dlouhodobou hodnotu. Dopřejte si spojení s přírodou a přidejte do svého prostředí prvek luxusu s naší kamennou travertinovou mozaikou!