E-mail:
Heslo:

Zadajte e-mailovú adresu pre váš účet, na ktorú dostanete e-mail s pokynmi na zmenu hesla.


Váš e-mail:

Zapomenuté heslo.

Na Vaši e-mailovou adresu byly úspěšně odeslány přihlašovací údaje.

 Filter

Produkt

Barva

Tloušťka v cm

Výška v cm

Délka v cm

Měrná jednotka

*POUZE NA OBJEDNÁVKU

Hmotnost MJ v kg

Bazénový lem

Bazénové lemy z travertinu

Kamenný lem kolem bazénu představuje velmi efektní a stylové zakončení kamenné dlažby v okolí bazénu. V naší nabídce naleznete bazénový lem z přírodního kamene travertin. Travertinový lem nabízíme v pískové, hnědé a modro-šedé barvě pro plynulé napojení na travertínovou dlažbu kolem bazénu.

Kamenný bazénový lem je nenáročný na údržbu a je odolný vůči bazénové chemii a slunečnímu záření. Jelikož je lem kolem bazénu z přírodního kamene tak také odolá všem nepříznivým podmínkám jako jsou vysoké či mrazivé teploty a ani nepříznivé povětrnostní podmínky kamennému lemu nepůsobí problémy.


Skvělou vlastností travertinového bazénového lemu je jeho drsnější povrch, díky kterému se na dlažbě a bazénovém lemu tak snadno neuklouznete. Výhodou lemu kolem bazénu je také fakt, že ušetříte za vodu, protože lem zabraňuje zbytečnému vylévání vody z bazénu.


Pro to aby bazénový lem dlouho vydržel v původním stavu a splňoval všechny podmínky bezpečnosti je velmi důležité před použitím a pokládkou lemů kolem bazénu je nejdříve naimpregnovat.

Travertinová dlažba kolem bazénu

Travertinová dlažba kolem bazénu

Bazénový lem z travertinu

Bazénový lem z travertinu