E-mail:
Heslo:

Zadajte e-mailovú adresu pre váš účet, na ktorú dostanete e-mail s pokynmi na zmenu hesla.


Váš e-mail:

Zapomenuté heslo.

Na Vaši e-mailovou adresu byly úspěšně odeslány přihlašovací údaje.

D GALAXY kamenná tapeta/luxusné obklady/kamenná dýha

Kamenná dýha nebo kamenná tapeta vytváří krásný kamenný obklad. Výhodou je velkoplošný formát, ohebnost materiálu i celková nízká váha kamene. Jde o novou technologii, kde je povrch z přírodní břidlice. Každý kus je originálem z neopakovatelnou strukturou přírodního kamene. Použít se dá na obklad exteriéru, interiéru, obkladů nábytku, dveří a dalších prvků.

Použití:

obklad interiéru pro nástěnné aplikace, do koupelen, na nábytek, obkládání dveří, krbů, stropů, sloupů i exteriéru na horizontální i vertikální povrchy

Názov
Produkt
Tloušťka v cm
Výška v cm
Délka v cm
MJ
Hmotnost MJ v kg
Cena s DPH / MJ
4505
D GALAXY kamenná tapeta/luxusné obklady/kamenná dýha
Produkt:
Přírodní
Tloušťka v cm:
0,1-0,15
Výška v cm:
61
Délka v cm:
122
MJ:
m2
Hmotnost MJ v kg:
2
 
993,00
bez DPH 827,50 Kč
Koupit
Skladem

Zeptejte se

725 390 533

Kamennou tapetu z břidlice v elagntní černé barvě s jemným nádechem rzi je díky nejnovějším technologiím možné použít jako obklad horizontálních i vertikálních povrchů. Se svým minimální váhou lze použít tento obklad dokonce i pro obložení stropu. Jelikož je to přírodní kámen je vhodný i do interiéru například do koupelen, ale také do exteriéru na obklad sloupů či soklů. Jeho jedinečná struktura působí neobvykle a nechá vyniknout zelené sukulenty, které celý prostor před touto kamennou dýhou originálně dotvoří.