E-mail:
Heslo:

Zadajte e-mailovú adresu pre váš účet, na ktorú dostanete e-mail s pokynmi na zmenu hesla.


Váš e-mail:

Zapomenuté heslo.

Na Vaši e-mailovou adresu byly úspěšně odeslány přihlašovací údaje.

 Filter

Palisády

Přírodní kámen formátovaný na hranoly - palisády

Palisády z přírodního kamene mají mnoho využití. Kamenné palisády můžeme umístnit podél chodníku či cesty, a jednoducho tak překonat třeba výškové rozdíly. Palisády zároveň poslouží i jako obrubník a oddelí nám chodník od jiné plochy v zahradě.

Dalším častým využitím palisád z přírodního kamene je dlažba. Vzhledem k tomu, že se většinou jedná o masivní velké kusy kamene, dlažba ve výsledku také působí robustně a přírodně. Z palisád můžeme vytvořit také různé chodníky a cestičky v zahradě. Pokládka palisád z přírodního kamene je možná jak do štěrkového tak i betonového lože, v závislosti na míre zatěžovaní už hotové dlažby.

Z kamenných palisád můžeme také vytvořit obklad zdi nebo oplocení. Stačí je umístnit "na stojato" a vytvořit tak luxusní optické oddelení či oplocení.

Palisády, zejména ty z břidlice, můžeme umístnit "na ležato" a vytvořit tak originální zahradní obrubník. Takto oddelené plochy působí elegantně a navyše je práce s kamenem velmi jednoduchá a rychlá.

V zahradách a okolí domu je někdy nutné esteticky překonat výškové rozdíly. K tomu můžou sloužit právě palisády z přírodního kamene.